previous arrow
next arrow
Slider

ပြည်ထောင်စုရာထူးဝန်အဖွဲ့နှင့် နယူးဇီလန်နိုင်ငံ၊ ဗစ်တိုးရီးယားတက္ကသိုလ်တို့ ပူးပေါင်းဖွင့်လှစ်မည့် ဝန်ကြီးဌာနနှင့် အဖွဲ့အစည်းများရှိ အရာထမ်းများအတွက် အင်္ဂလိပ်စာအရည်အသွေးမြှင့်တင်မှုသင်တန်း (English Language Training for Government Officials) အမှတ်စဉ် (၂)သို့ တက်ရောက်ရမည့် လက်ထောက်ညွှန်ကြားရေးမှူးအဆင့်နှင့် ဒုတိယညွှန်ကြားရေးမှူးအဆင့် အရာထမ်းများအမည်စာရင်း

ဝန်ကြီးဌာနနှင့် အဖွဲ့အစည်းများမှ အုပ်စုအလိုက် အင်္ဂလိပ်စာအရည်အသွေးမြှင့်တင်မှုသင်တန်းအမှတ်စဉ် () သို့

တက်ရောက်ရန် ရွေးချယ်ခံရသူများစာရင်း

 

အုပ်စု()        လက်ထောက်ညွှန်ကြားရေးမှူးအဆင့်နှင့် ဒုတိယညွှန်ကြားရေးမှူးအဆင့်အရာထမ်းများနှင့် လစာနှုန်းတူအရာထမ်းများ

 

 

စဉ်

 

အမည် ရာထူး ဝန်ကြီးဌာန/အဖွဲ့အစည်း
ဒေါ်နန္ဒာစုခိုင် လက်ထောက်ညွှန်ကြားရေးမှူး နိုင်ငံတော်သမ္မတရုံး
ဒေါ်မြတ်မြတ်နွယ် ဒုတိယညွှန်ကြားရေးမှူး ပြည်ထောင်စုအစိုးရအဖွဲ့ရုံး
ဦးမိုးကျော် ဒုတိယညွှန်ကြားရေးမှူး ပြည်ထောင်စုလွှတ်တော်ရုံး
ဦးကျော်မျိုးခိုင် လက်ထောက်ညွှန်ကြားရေးမှူး အမျိုးသားလွှတ်တော်ရုံး
ဦးကိုကိုလွင် ဒုတိယညွှန်ကြားရေးမှူး ပြည်ထောင်စုတရားလွှတ်တော်ချုပ်
ဦးအောင်ကျော်ဇင် လက်ထောက်ညွှန်ကြားရေးမှူး နိုင်ငံတော်ဖွဲ့စည်းပုံအခြေခံဥပဒေဆိုင်ရာခုံရုံး
ဦးသိန်းထွန်း လက်ထောက်ညွှန်ကြားရေးမှူး နိုင်ငံတော်ဖွဲ့စည်းပုံအခြေခံဥပဒေဆိုင်ရာခုံရုံး
ဦးအာကာစိုး လက်ထောက်ညွှန်ကြားရေးမှူး ပြည်ထဲရေးဝန်ကြီးဌာန
ဒေါ်ဥမ္မာအောင် လက်ထောက်ညွှန်ကြားရေးမှူး နယ်စပ်ရေးရာဝန်ကြီးဌာန
၁၀ ဦးဘူလိန်း လက်ထောက်ညွှန်ကြားရေးမှူး နယ်စပ်ရေးရာဝန်ကြီးဌာန
၁၁ ဦးသိန်းလှိုင် ဒုတိယညွှန်ကြားရေးမှူး နိုင်ငံတော်အတိုင်ပင်ခံရုံးဝန်ကြီးဌာန
၁၂ ဒေါ်ခင်မာကြူ လက်ထောက်ညွှန်ကြားရေးမှူး နိုင်ငံတော်အတိုင်ပင်ခံရုံးဝန်ကြီးဌာန
၁၃ ဒေါ်သိလ္လာစိုး ဒုတိယညွှန်ကြားရေးမှူး ပြန်ကြားရေးဝန်ကြီးဌာန
၁၄ ဒေါက်တာအေးသဉ္ဇာခိုင် လက်ထောက်ညွှန်ကြားရေးမှူး စိုက်ပျိုးရေး၊ မွေးမြူရေးနှင့် ဆည်မြောင်းဝန်ကြီးဌာန
၁၅ ဒေါ်သဉ္ဇာကျော် ဒုတိယညွှန်ကြားရေးမှူး ပို့ဆောင်ရေးနှင့် ဆက်သွယ်ရေးဝန်ကြီးဌာန
၁၆ ဒေါက်တာယဉ်မျိုးမင်းထွေး လက်ထောက်ညွှန်ကြားရေးမှူး ပို့ဆောင်ရေးနှင့် ဆက်သွယ်ရေးဝန်ကြီးဌာန
၁၇ ဦးနေဝင်းလှိုင် လက်ထောက်အထွေထွေမန်နေဂျာ သယံဇာတနှင့် သဘာဝပတ်ဝန်းကျင်ထိန်းသိမ်းရေး ဝန်ကြီးဌာန
၁၈ ဒေါ်အေးမြတ်သိမ့်ကျော် လက်ထောက်ညွှန်ကြားရေးမှူး သယံဇာတနှင့် သဘာဝပတ်ဝန်းကျင်ထိန်းသိမ်းရေး ဝန်ကြီးဌာန
၁၉ ဦးဝင်းမောင်မောင် လက်ထောက်ညွှန်ကြားရေးမှူး လျှပ်စစ်နှင့်စွမ်းအင်ဝန်ကြီးဌာန
၂၀ ဒေါ်ကျော့ကျော့ခင် ဒုတိယညွှန်ကြားရေးမှူး အလုပ်သမား၊ လူဝင်မှုကြီးကြပ်ရေးနှင့် ပြည်သူ့အင်အား ဝန်ကြီးဌာန
၂၁ ဒေါ်မိုးသူဇာလွင် လက်ထောက်ညွှန်ကြားရေးမှူး အလုပ်သမား၊ လူဝင်မှုကြီးကြပ်ရေးနှင့် ပြည်သူ့အင်အား ဝန်ကြီးဌာန
၂၂ ဒေါ်အေးမြတ်မြတ်စိုး ဒုတိယညွှန်ကြားရေးမှူး စက်မှုဝန်ကြီးဌာန
၂၃ ဦးရန်ရှင်း လက်ထောက်ညွှန်ကြားရေးမှူး စီးပွားရေးနှင့် ကူးသန်းရောင်းဝယ်ရေးဝန်ကြီးဌာန
၂၄ ဦးဝေဖြိုးထက် လက်ထောက်ညွှန်ကြားရေးမှူး စီးပွားရေးနှင့် ကူးသန်းရောင်းဝယ်ရေးဝန်ကြီးဌာန
၂၅ ဒေါက်တာသက်နှင်းအေး ညွှန်ကြားရေးမှူး(တာဝန်) ပညာရေးဝန်ကြီးဌာန
၂၆ ဒေါ်ရီရီခင် ဒုတိယညွှန်ကြားရေးမှူး စီမံကိန်းနှင့် ဘဏ္ဍာရေးဝန်ကြီးဌာန
၂၇ ဦးနေလင်းအေး ဒုတိယညွှန်ကြားရေးမှူး စီမံကိန်းနှင့် ဘဏ္ဍာရေးဝန်ကြီးဌာန
၂၈ ဒေါ်နှင်းသန္တာအောင် ဒုတိယညွှန်ကြားရေးမှူး ဆောက်လုပ်ရေးဝန်ကြီးဌာန
၂၉ ဒေါ်ခိုင်ခိုင်စိုး လက်ထောက်ညွှန်ကြားရေးမှူး ဆောက်လုပ်ရေးဝန်ကြီးဌာန
၃၀ ဦးတင်မောင်လွင် ဒုတိယညွှန်ကြားရေးမှူး တိုင်းရင်းသားလူမျိုးများရေးရာဝန်ကြီးဌာန
၃၁ ဒေါ်ခင်ဆုလှိုင် ဒုတိယညွှန်ကြားရေးမှူး တိုင်းရင်းသားလူမျိုးများရေးရာဝန်ကြီးဌာန
၃၂ ဦးကြည်ခင် ဒုတိယညွှန်ကြားရေးမှူး ပြည်ထောင်စုရှေ့နေချုပ်ရုံး
၃၃ ဒေါ်မြတ်သက်ဦး လက်ထောက်ညွှန်ကြားရေးမှူး ပြည်ထောင်စုရှေ့နေချုပ်ရုံး
၃၄ ဒေါ်သန္တာမော် လက်ထောက်ညွှန်ကြားရေးမှူး ပြည်ထောင်စုစာရင်းစစ်ချုပ်ရုံး
၃၅ ဒေါ်ဖြူဖြူဝင်း ဒုတိယညွှန်ကြားရေးမှူး ပြည်ထောင်စုရာထူးဝန်အဖွဲ့
၃၆ ဦးမိုးကျော်သူ လက်ထောက်ညွှန်ကြားရေးမှူး မြန်မာနိုင်ငံတော်ဗဟိုဘဏ်